+48 602 722 772 biuro@najlepsza-kawa.pl

Fundamentem trwającej od wieków miłości ludzi do tego niezwykłego napoju, jest bezsprzecznie jej niezastąpiony zapach, smak i aromat. O miłości do niej świadczą choćby statystyki, które mówią, że na głowę typowego Europejczyka przypada rocznie około 160 litrów kawy, czyli około 4 filiżanek dziennie. Czarna, biała, bez lub z cukrem. Podawana na gorąco i na zimno. Mnogość gatunków i sposobów jej przygotowywania są gwarancją, że każdy z nas znajdzie alternatywę pasującą idealnie do jego potrzeb i gustu. Dla nas, kawa to obowiązkowy punkt każdego dnia, mała chwila luksusu, krótka przerwa od codziennych obowiązków, a dla Ciebie?

Wieloletnia współpraca z renomowanymi zarówno na rynku polskim, jak i poza granicami naszego kraju firmami, zaowocowały doświadczeniem, które pozwala nam urzeczywistniać w sposób nieomal doskonały najskrytsze i najbardziej wyszukane marzenia naszych kontrahentów. Wiemy jak istotnym elementem, jest wsłuchiwanie się w potrzeby i upodobania klientów, dlatego przygotowywana przez nas oferta, jest zawsze jedyna w swoim rodzaju, ponieważ uszyta jest na miarę ich indywidualnych charakterów i potrzeb.

Profesjonalizm, który nas wyróżnia, nie jest kwestią przypadku i nie wynika tylko z doświadczenia. Kawa i wszystko to, co jest z nią związane, to nasza niegasnąca pasja, dlatego nieustannie zdobywamy wiedzę, którą z przyjemnością dzielimy się z klientami. Doradzamy nie tylko w kwestii wyboru najlepszej kawy i sprzętu do jej przygotowywania, ale służymy również pomocą w postaci szkoleń związanych z jego użytkowaniem, jak i niezbędnym serwisem.

Chcesz uprzyjemnić pracę swoim pracownikom i zastanawiasz się, jak stworzyć w biurze idealny kącik kawowy? Planujesz otwarcie wymarzonej restauracji lub kawiarni, a natłok obowiązków i pędzący czas nie pozostawiają Ci zbyt dużo wolnych chwil na rozmyślanie i analizowanie, jak powinna wyglądać znajdująca się w niej idealna przestrzeń do przygotowywania doskonałej kawy? Nie zastanawiaj się dłużej i nie marnuj swojego cennego czasu. Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam przygotować rozwiązanie idealne dla Ciebie.