+48 602 722 772 biuro@najlepsza-kawa.pl

O NAS

Grupa Handlowa BETA s.c.

Na bazie naszego doświadczenia zdobytego podczas dzierżawy ekspresów do kawy dla wymagających klientów biznesowych oraz sektora gastronomicznego spośród ofert wiodących producentów wybraliśmy dla Państwa i polecamy urządzenia, które w naszej opinii cechują się największą niezawodnością i solidnością, a przy tym oferują na tle konkurencji bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

W segmencie ekspresów automatycznych są to urządzenia włoskiej firmy Carimali. W segmencie ekspresów tradycyjnych – kolbowych są to urządzenia włoskiej firmy Bezzera.

 

URZĄDZENIA CARIMALI

Carimali to najwyższa jakość wykonania profesjonalnego sprzętu do parzenia kawy, poparta wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym. Urządzenia Carimali produkowane są nieprzerwanie od 1919 roku, a pierwszy zakład produkcyjny został założony w Mediolanie. Była to jedna z pierwszych fabryk, która zajęła się produkcją profesjonalnych ekspresów do kawy na większą skalę. Dzisiaj, marka Carimali jest synonimem sprawdzonych, niezawodnych technologii oraz efektownego, nowoczesnego designu.

Maszyny Carimali pracują w najbardziej wymagających miejscach takich jak znane sieci stacji benzynowych, krajowe i międzynarodowe sieci hotelowe, restauracje, bary, pub’y, kawiarnie, lotniska, biura, sieci fast-food.

Jakości urządzeń z logo Carimali zaufali m.in. Lotos Paliwa, ORLEN, Lagardere Travel Retail, Polskie Porty Lotnicze, Hotele Gołębiewski, Billy’s American Restaurants, Apexim, Flügger Farby, Pellowski oraz wielu, wielu innych.

 

 

URZĄDZENIA BEZZERA

..TRADYCJA , PASJA I DOŚWIADCZENIE

Bezzera to najstarsza na świecie fabryka produkująca profesjonalne ekspresy do kawy. Historia firmy sięga czterech pokoleń wstecz, kiedy to Luigi Bezzera w 1901 roku opatentował innowacyjny proces przygotowywania kawy.
Premiera pierwszego ekspresu do kawy espresso miała miejsce na międzynarodowych targach w Mediolanie w 1906 roku.

Z biegiem czasu firma Bezzera przeszła znaczący rozwój, lecz ciągłe innowacje i nowoczesne przemiany nie zmieniły filozofii i tradycji firmy, która z dumą utrzymuje pełną linię produkcyjną w swoich własnych obiektach.

EKSPRESY

Tradycyjne i automatyczne ekspresy włoskich marek Carimali i Bezzera.

MŁYNKI

Najwyższej  jakości i dużej wydajności młynki do kawy marki Bezzera.

KAWA

Osiem wybornych mieszanek świeżo palonej kawy ziarnistej Caffe Millimo.

HERBATA

Liście kenijskiej herbaty to 100%naturalny susz owocowy i 100% polskich ziół.